Онлайн сервіс Міжміського таксі ТРАНСФЕР ТАКСІ для замовлення таксі онлайн!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ СЕРВІС ПО ОНЛАЙ-ЗАМОВЛЕННЮ КОРРЕКТНО НЕ РАХУЄ МАРШРУТИ ЧЕРЕЗ КОРДОН !!! АЛЕ ВИ ЗАВЖДИ МОЖЕТЕ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ДИСПЕТЧЕРА З ПИТАННЯМИ ТА ПРОРАХУНКОМ ПОЇЗДКИ

Якщо Ви знаходитесь у відрядженні, на відпочинку за кордоном або у Вас просто немає бажання дзвонити по телефону! Ви можете скористатися унікальною формою замовлення таксі від Міжміського таксі ТРАНСФЕР.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс форми замовлення міжміського таксі онлайн, дає Вам можливість самостійно вибрати категорію автомобіля, дату та час поїздки, дізнатися реальну ціну таксі, крім цього на Вашу пошту прийде детальний опис онлайн замовлення таксі та після виконання поїздки Вам буде надіслана квитанція про оплату, що набагато зручніше традиційного способу коли водій видає паперову версію квитанції яка може загубитися або зіпсується.

Для підтвердження замовлення необхідно надати діючий e-mail та номер телефону на яких встановлено програму Viber, WhatsApp, Telegram або підтвердити своє онлайн замовлення в чаті на нашому сайті. Після оформлення замовлення зв’яжіться будь-яким зручним для Вас способом, щоб оператор підтвердив замовлення та уточнив деталі. Також прохання уточнювати у диспетчера щодо наявності автомобілів у регіонах! Також по регіонах ціна може відрізнятись (це пов’язано з різною ціною на паливо, якість доріг, місцевістю, кількістю та класом авто) але не значно.

Загальна відстань 0 км
Загальний час 0 h 0 m
Обрати транспортний засіб
Виберіть деталі поїздки Введіть контактні дані
Обрати транспортний засіб Резюме бронювання
Введіть контактні дані Замовляйте прямо зараз

Дякуємо за ваше замовлення

Оплата через PayPal
Ви будете перенаправлені на сторінку оплати протягом 5 секунди.
Оплата через Stripe
Ви будете перенаправлені на сторінку оплати протягом 5 секунди.
Онлайн замовлення 22.06.2022